Сделать домашней|Добавить в избранное
 

Кафедра хімії
Миколаївського національного університету
ім.В.О.Сухомлинського

 
Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

Вернадські читання

Автор: Екатерина от 11-12-2013, 20:31
25-29 листопада 2013 р. на біологічному факультеті відбувся тиждень студентської науки "Вернадські читання", який був присвячений 150-річчю з дня нагородження В.І. Вернадського.
Студенти, аспіранти, викладачі факультету приймали активну участь у проведенні заходів.
25 листопада відбулася вступна конференція "Академік Володимир Вернадський: Людина, що випередила свій час". В конференції прийняли участь студенти біологічного, фізико-математичного факультетів, інституту педагогічної освіти, Чорноморського державного університету ім. П. Могили, Національного університету кораблебудування ім. адмирала Макарова, Херсонського державного університету.
26 листопада відбувся лекторій для студентів за темою: "В.І. Вернадський - засновник біогеохімії". Цей захід було підготовлено студентами наукового гуртка з хімії, результати творчих науково-дослідних робіт були представлені під час науково-методичного семінару "В. І. Вернадський : ноосфера і цивілізація". Під час проведення тижня науки також відбувся І тур олімпіади з біології та конкурс наукових робіт.
Популярною й необхідною на факультеті стала традиція проведеня конкурсів стіннівок, як і в цьому році, був присвячений життю і творчості В.І. Вернадського.
Щороку студентська громада поповнюється талановитими юнаками й дівчатами, де першим знайомством з науковою діяльністю відбувалося під час проведення дня відкритих дверей факультету, який в цьому році проходив 30 листопада.
Апогеєм Вернадських читань було вручення грамот та подяк найактивнішим студентам, яке провела професор кафедри цитології, гістології, біології розвитку Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка - Островська Галина Віталіївна.

Вернадські читання

"Царство моїх ідей попереду..." В.І. Вернадський

Автор: Юлия от 25-11-2013, 18:20
Сьогодні 25.11.2013 відбулась конференція присвячена В.І. Вернадському. В ній висвітлили його особисте життя та наукову діяльність. В конференції прийняли участь Черно В.С., Наконечний І.В., Корольова О.В., Дмитрук Ю.Г., Кущан К.Л., Лунгол О.
Фото у подробицях

MIT

Автор: semen от 26-10-2013, 19:09
MIT OpenCourseWare
MIT

MIT собрались выложить в Сеть свои учебные курсы — программы обучения и материалы к ним (лекции, рекомендуемая литература, задания на семинары, лабы, и проч. Пока доступно не все, но тем не менее, ресурс, на мой взгляд, неплох. Есть возможность виртуально пройти "обучение" в MIT по тамошним программам, и даже, для себя сдать экзамены. Никакой регистрации. Есть видеолекции по биологии.

Назад Вперед
Наверх