Сделать домашней|Добавить в избранное
 

Кафедра хімії
Миколаївського національного університету
ім.В.О.Сухомлинського

 
Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

День відкритих дверей в університеті, та презентаційний виступ для абітурієнтів на тему: "Професія-біолог".

7 лютого 2015 р. о 10-ій годині у головному корпусі МНУ ім. В.О. Сухомлинського відбувся презентаційний концерт для абітурієнтів.

День відкритих дверей в університеті, та презентаційний виступ для абітурієнтів на тему: "Професія-біолог".

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА БІОЛОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

 22 листопада 2014 р. у суботу о 10:00 пройшов щорічний день відкритих дверей на біологічному факультеті. Захід розпочався з маленької конференції під назвою "Мій вибір - моя професія", де магістри Погасій Аліна та Бродовська Яна представили дві спеціальності, за якими можна навчатись на біологічному факультеті: біолог-лаборант та вчитель біології, відповідно. Після конференції викладачі провели школярам екскурсію по кабінетах та лабораторіях факультету. Загалом, було представлено: кабінет ботаніки, кабінет зоології, лабораторії неорганічної та органічної хімії, а також наукову лабораторію, де Ларичева Олена Миколаївна розповіла про технічне обладнання, яким користуються студенти на лабораторних заняттях і під час проведення дослідів. Також окрім цього школярам були представлені гербарні зразки рослинної флори Миколаївщини, колекції комах та мікропрепарати рослинних та тваринних тканин.  
 
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА БІОЛОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ
 

Хімічний брейн-ринг

21 листопада 2014 р. у рамках науково-практичної конференції молодих науковців "Д.І. Менделєєв та сучасність" на біологічному факультеті відбувся брейн-ринг на хімічну тематику. Участь у цьому змаганні прийняли студенти І - ІІІ курсів, утворивши дві команди по 6 чоловік - команду "Менделєєвці" та команду "Юні хіміки". Гра проходила цікаво та весело, одногрупники учасників та студенти інших курсів активно підтримували обидві команди. Учасники змагання показали свою кмітливість, глибокі знання з хімії, ерудованість з інших дисциплін, а ведучі брейн-рингу - веселу вдачу та вміння організовувати роботу студентів. Із запеклої боротьби переможцем вийшла команда "Менделєєвці", за що ми їх і вітаємо.
Хімічний брейн-ринг
Команда "Менделєєвці"

Більше фото за посиланням: https://vk.com/album-45561656_206007861

Виставка "Осінні барви"

На біологічному факультеті з 10.11.14 р. до 21.11.14 р. проходила виставка творчих робіт під назвою "Осінні барви". Студенти факультету мали змогу надати для виставки рукодільні роботи, фотографії та малюнки на тему осені. Барвисті осінні композиції тішили око та надавали похмурим дням радості та душевної теплоти. Всі учасники отримали нагороди та подяки.
Виставка "Осінні барви"
 
Більше фото за посиланням: https://vk.com/album-45561656_206008971

Перший тур олімпіад на біологічному факультеті

20.11.2014 на біологічному факультеті пройшов перший тур олімпіади з анатомії, цитології та гістології, фізіології, ботаніки, зоології, екології, хімії. Участь взяли студенти І-ІV курсів.
Перший тур  олімпіад на біологічному факультеті
Більше фото за посиланням: https://vk.com/album-45561656_205983665

Конкурс проектних та стендових робіт

19.11.2014 на біологічному факультеті пройшов конкурс проектних та стендових робіт з природничих дисциплін серед студентів. Студенти представили свої стендові доповіді.
Конкурс проектних та стендових робіт
Більше фото за посиланням: 
2) https://vk.com/album-45561656_205983441

Тиждень науки «Менделєєвські читання» на біологічному факультеті, присвячений 180–річчю з дня народження Д.І. Менделєєва

17.11.2014 року відбулося урочисте відкриття тижня науки, який був присвячений 180-річчю з дня народження Д.І.Менделєєва.
Відбулася науково-практична конференція «Д.І. Менделєєв та сучасність»
Студенти та  викладачі факультету приймали активну участь у проведенні заходу. В конференції  висвітлили біографію та наукову діяльність великого російського хіміка Д.І. Менделєєва. 
У цей день молодих науковців привітав декан біологічного факультету Черно В.С. та завідувач кафедри Романкевич О.В.
В кінці заходу магістри та активні студенти біологічного факультету представили сценку з педагогічної роботи Менделєєва.
 

Тиждень науки  «Менделєєвські читання» на біологічному факультеті, присвячений 180–річчю з дня народження Д.І. Менделєєва

 

Більше фотографій у розділі "Подробнее" та за посиланням - https://vk.com/album-45561656_205752709

Відео - https://vk.com/wall-45561656_1471

Тиждень радощів або "Вітаємо, Homo Creativus!!!"

Нещодавно (11.11.14 р.) ТК "Homo Creativus" провів свій третій літературний вечір, присвячений Дню української писемності та мови і, водночас, представив свій третій збірник студентських віршів та прози. На вечорі була присутня, вже всіми улюблена, атрибутика клубу - чай, кава, випічка та запалені свічки. Звичайно там було і весело, і сумно; слухачі разом з читачами і сміялись, і плакали... А наприкінці свята всі бажаючі залишились на перегляд фільму "Вій" 1967 р.

А вже сьогодні (14.11.14 р.) ТК "Homo Creativus" був номінований на звання "Найкращий клуб МНУ ім. В.О.Сухомлинського" на концерті, присвяченому до Дня Студента "Студент Року". Нехай наші "Креативуси" не стали володарями головної статуетки, але сам факт номінації дуже прорадував членів клубу.

"Номінація - це вже прорив для нас. Клуб, який існує два роки ніколи б не здобув такої популярності, хоч виступаємо ми на рівні факультету. Нагорода для нас - це перший крок до визнання та популярності серед студентів і мешканців міста Миколаєва. А ми ніколи не зупинимось і будемо йти далі нашою творчою стежкою. " - посміхаючись, сказала голова клубу Качирко Ірина.

"Буду відвертою, я дуже рада цій номінації! Для мене і, я впевнена, для інших членів клубу, це просто щастя! Ця номінація дає нам новий поштовх для роботи та розвитку. Нехай ми не перемогли, але нас вже побачив весь університет. Я дякую всім студентам, які хоча б раз прийшли на наші вечори, дякую викладачам, які допомагають нам у нашому розвитку, дякую моїм товаришам, які не забувають і ходять на збори клубу. А особливо, дякую Андрію, за те, що вийшов і забрав статуетку. Загалом, дякую всім!" - емоційний коментар від заступника голови Волощук Юлії.

 

Ну що ж, "Креативуси", ми бажаємо вам подальшого розвитку та підкорення нових висот!

 
Фоторепортери: Кудіна Катерина та Нікутіна Людмила. 

 

Тиждень радощів або "Вітаємо, Homo Creativus!!!"

Тиждень радощів або "Вітаємо, Homo Creativus!!!"
 Тиждень радощів або "Вітаємо, Homo Creativus!!!"

Тиждень радощів або "Вітаємо, Homo Creativus!!!"
 
 
Більше фото за 11.11.14 можна знайти тут: https://vk.com/album-51310565_205844749
Більше фото за 14.11.14 можна знайти тут: https://vk.com/album-45561656_205634226
 


Науковий гурток А.Г.Е.Т. починає свою роботу


Організовується гурток під керівництвом професора Вовка Ю. М. та з сумісництвом Чеботар Л. Д. з Анатомії, Гістології, Ембріології та Топографічної анатомії (А.Г.Е.Т.).
В рамках цієї події 11.11.14 в 223 аудиторії пройшов організаційний вступ до наукового гуртка.
Всі бажаючі звертайтеся до Чеботар Л. Д. або Кірсанова Д. (секретар).

З багажем знань, Anima_TV.
 
Науковий гурток А.Г.Е.Т. починає свою роботу
Науковий гурток А.Г.Е.Т. починає свою роботу
 

Всі кошти з проведеної ярмарки підуть на покращення умов життя для воїнів зони АТО

Автор: Екатерина от 6-11-2014, 17:38
Як всім відомо, 28 жовтня цього року на біологічному факультеті пройшов ярмарок під назвою "Осінні ласощі". Як повідомлялось у рекламі: всі кошти підуть на покращення умов життя для воїнів зони АТО.

В кінці дня Координатор з питань благодійності - Качирко Ірина та голова культурно-масової комісії - Волощук Юлія підрахували отримані кошти. Всього було зібрано 688 грн.

31 жовтня Качирко Ірина, Волощук Юлія та Голова студентського самоврядування біологічного факультету - Костюков Юрій на отримані кошти купили 2 пачки кави (400 г/шт.), 10 банок тушонки (500 г/шт.) та 8 банок згущеногого молока (250 г/шт). Та цього ж дня посилка була доправлена у Миколаївський Центр Волонтерів, які передали нашу посилку та маленький лист з номерами телефонів Юлі та Юри бійцям зони АТО.

6 листопада до Юлі та Юри зателефонував чоловік і представився як Василь (Ясень). Подякував біологічному факультету за маленький подарунок і розповів, що наша посилка потрапила під Донецьк (біля Донецького аеропотру). Трохи розповів про їх життя, обстріли "Градами" зі сторони терористів та наказ про заборону стрільби. Він ще раз подякував та поклав слухавку...

Хоча, ми всі розуміємо, що дякувати повинні ми... За мир на нашій територїі, за те, що всі ми ще живі. Слава Українським Воїнам, Слава Українським Героям.
 
 

Всі кошти з проведеної ярмарки підуть на покращення умов життя для воїнів зони АТО

 

З любов'ю Anima TV та біологічний факультет, в цілому.