Кафедра хімії

» » Всеукраїнська конференція "Морфологія людини та тварин"

Всеукраїнська конференція "Морфологія людини та тварин"

Автор: Екатерина от 26-10-2014, 19:35
23 - 24 жовтня на біологічному факультеті відбулася Всеукраїнська конференція "Морфологія людини та тварин", на якій були присутніми гості-поофесори з різних куточків України, студенти, магістранти та науковці нашого рідного Миколаєва. У перший день конференції відбулося знайомство шановних гостей з нашим факультетом та пленарне засідання. Другого дня пройшла робота за секціями. За час конференції виступили д.м.н., професор, завідувач кафедри фізичної реабілітації ЧДУ ім. Петра Могили м. Миколаєва Зюзін В.О.; д.м.н., професор, завідувач кафедри цитології, гістології та ембріології ДВНЗ "Українська медична стоматологічна академія" Шепітько В.І.; д.м.н., професор, завідувач кафедри загальної та оперативної хірургії з топографічною анатомією Луганського державного навчального медичного університету Вовк Ю.М. (з недавніх пір професор і нашого факультету також); д.м.н., доцент, завідувач кафедри біології людини та тварин МНУ ім. В.О. Сухомлинського Авраменко А.О.; д.м.н., професор, завідувач кафедри патофізіології ДВНЗ "Українська медична стоматологічна академія" Костенко В.О. та ін. Серед гостей конференції також можна відзначити д.м.н., професора Островську Г.В., д.м.н. Вовка О.Ю.
Ми раді вітати у такий складний для країни час вчених, які не вагаючись завітали до нас розвивати біологічну науку та зміцнювати дружні зв'язки.

Всеукраїнська конференція "Морфологія людини та тварин"