Сделать домашней|Добавить в избранное
 

Біологічний факультет
Миколаївського національного університету
ім.В.О.Сухомлинського

 
Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

Х Миколаївські міські екологічні читання

Автор: chemist2016 от 23-11-2016, 20:05

18 листопада 2016 року в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького м. Миколаєва відбулися ІХ Миколаївські міські екологічні читання «Збережемо для нащадків». В межах тематики читань «Чиста енергія для розвитку громад Миколаївщини» виступила аспірант біологічного факультету Сушко Світлана Вікторівна з доповідю "Екологічні ризики вітроенергетичних комплексів у зоні Дніпро-Бузького лиману та морського узбережжя".

 

Х Миколаївські міські екологічні читання

 

 

 

 

 

 

 

 

 

День студента

Автор: chemist2016 от 19-11-2016, 14:24

 

17 листопада 2016 р. в Миколаївському національному університеті ім.Василя Олександровича Сухомлинського відбувся грандіозний концерт до Дня студента .

    На святі були присутні : Перша леді України - Порошенко Марина Анатоліївна, голова Миколаївської обласної державної адміністрації - Олексій Савченко, мер м. Миколаїв - Сєнкевіч Олександр. Також студентів привітав ректор МНУ ім.В.О.Сухомлинського -  Будак Валерій Дмитрович. Дружина президента Марина Анатоліївна разом з головою Миколаївської ОДА Олександром Савченком нагородили найкращих студентів університету - почесними дипломами . Після цього студенти мали змогу написати свої побажання про мир та добробут України в "Книзі миру". Після офіційної частини розпочався святковий концерт, під час якого нагороджували студентів у таких номінаціях : «Годість університету»,  «Соліст та солістка», «Кращий староста», «Спортсмен» , «Хореограф», «Гуртожиток», «Кращий профспілковий лідер» та «Студент патріот». Усіх переможців було нагороджено дипломами та статуетками . Серед усіх переможців були і студенти біологічного факультету ,які перемогли у таких номінаціях : Абрамов Станіслав – «Соліст року» та Бацман Маргарита – «Кращий староста» . Студентів нагороджували герої з відомих фільмів: бетмен, супермен , людина-маска , Робін Гуд та інші.

День студента

 

День студента

 

День студента

 

Курси

Автор: chemist2016 от 9-11-2016, 15:55

З 24 жовтня 2016 року на базі біологічного факультету розпочалися курси поглибленого вивчення біології та хімії,для учнів спеціалізованих шкіл природничого профілю та тих, хто любить біологію та хімію і в майбутньому мріє пов´язати з цими предметами своє життя. Заняття школярів у гуртку "Юний біолог" проходять за напрямами "Ботаніка" та "Зоологія" для учнів 8-9 класів, "Загальна біологія.Еволюційне вчення.Екологія" для учнів 10-11 класів,у гуртку "Юний хімік" за напрямами :"Неорганічна та загальна хімія",Органічна хімія" для учнів 8 - 11 класів.

Курси

 

Засідання з вчителями шкіл

Автор: chemist2016 от 27-10-2016, 17:53

24 жовтня 2016 року відбувалося засідання з вчителями шкіл - партнерами по координації консультативної роботи спеціалізованих класів з біології та хімії.В роботі пррийняли участь Ларичева О.М.,Вичалковська Н.В.,Корольова О.В.,Тарасова С.М.

Фінальний етап XV Всеукраїнського учнівського турніру юних біологів

Автор: chemist2016 от 27-10-2016, 17:46

31 жовтня 2016 року в Миколаєві буде проходити фінальний  етап XV Всеукраїнського учнівського турніру юних біологів.В журі увійшли викладачі нашого факультету доктор медичних наук,професор Черно Валерій Степанович,кандитат біологічних наук ,доцент Вичалковська Наталія Валентинівна ,кандитат біологічних наук ,доцент Чеботар Лариса Дмитрівна.

                                     Бажаємо учнівській команді юних біологів Миколаєва успіхів в турнірі!

                 

День екології

Автор: chemist2016 от 6-10-2016, 00:36

5 жовтня ,студенти біологічного факультету були присутні на святкуванні 20 років часу створення Державного природного заповідника "Єланецький степ". Розпочалося все з відеоролика "Всесвітній день туризму". Після цього студенти мали змогу переглянути відео  "Миколаївська Асканія-Нова",яке прокоментував запрошений гість - Деркач Олег Миколаєвич-голова Регіональної Чорноморської мережі громадських організацій ,директор РЛП "Тилігульський",заслужений природоохоронець України. Деркач О.М. доповідав про створення Державного природного заповідника "Єланецький степ " ,а також про проблеми туризму на заповідних територіях .

 

День екології

 

 

 

День екології

 

 

 

День екології

 

 

 

Круглий стіл

Автор: chemist2016 от 5-10-2016, 18:58

28 вересня ,в день народження Василя Олександровича Сухомлинського на біологічному факультеті було проведено круглий стіл . Студенти 220, 240 групи взяли активну участь . Було відзначено те ,що Василь Олександрович для кожного ,хто вирішив присв*ятити своє життя педагогіці – є прикладом . Студент 240 групи Плавницький В*ячеслав, аналізуючи роботи Василя Олександровича сказав « Сухомлинський В.О. – батько для починаючого вчителя». Клемешова Марія підкреслила ,що основне у вихованні сина –формування мужності,відповідальності за державу ,сім*ю,матір . Панченко Дмитро визначив ,що ми всі вдячні спадщині Сухомлинського В.О.Представники Кіроворадщини Шкрьобка Аліна та Бойчук Вікторія підкреслили ,що головне в житті це –сім*я .

Круглий стіл

 

Круглий стіл

 

Круглий стіл

 

29 вересня

Автор: chemist2016 от 1-10-2016, 13:51

29 вересня студенти біологічного факультету поставили квіти до пам'ятника Вічного вогню

29 вересня

 

29 вересня

 

29 вересня

 

Перегляд кінострічки

Автор: chemist2016 от 30-09-2016, 20:00

Сьогодні, 30 вересня ,відбувся переляд кінострічки студентами 3 курсу ,біологічного факультету.

Перегляд кінострічки

 

Перегляд кінострічки

 

Перегляд кінострічки

 

Поїздка в Павлиш

Автор: chemist2016 от 27-09-2016, 23:28

26 вересня студенти біологічного факультету відвідали Павлиську школу ,в якій працював Василь Олександрович Сухомлинський . Спочатку вони відвідали могилу В.О.Сухомлинського,його матері і дружини,поставили квіти до його пам'ятника.Для наших студентів провели екскурсію у музеї Сухомлинського, розповіли про його життєвий шлях, його діяльність як вчителя. Пізніше пройшли по кімнатам, де Василь Олександрович жив із родиною, зайшли в його кабінет, до бібліотеки, теплиці.

Поїздка в Павлиш

 

Поїздка в Павлиш

 

Поїздка в Павлиш