Кафедра хімії

» » Дотик природи - 2015

Дотик природи - 2015

Автор: GLaDos от 9-11-2015, 20:38

Переможці Всеукраїнського форуму "Дотик природи 2015"
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської та учнівської молоді, примноження інтелектуального потенціалу держави, підготовки майбутньої наукової зміни, сприяння переходу України на інноваційний шлях розвитку, поліпшення якості природничої освіти 19-21 жовтня 2015 р. в м. Києві провели черговий Всеукраїнський форум учнівської та студентської молоді «Дотик природи».

Ми вітаємо Жайворонок Олександру, М'яку Олександру та Катарєву Анастасію, які представили наш факультет на даному форумі та посіли 3 місце в категорії "Ботаніка". Ми пишаємося вами!

Дотик природи - 2015

Дотик природи - 2015Дотик природи - 2015