» » Результати виставки "Осіння тема"

Результати виставки "Осіння тема"

Автор: GLaDos от 17-11-2015, 21:25

Сьогодні творчий клуб "Homo creativus" організував на біологічному факультеті нагородження учасників виставки студентських творчих робіт "Осіння тема". Пальму першості здобула Ольга Олександрівна Цвях, викладач кафедри хімії та біохімії, яка, хоч і не належить до когорти студентів, але виявила бажання поділитися з загалом результатами своєї творчості. Але отримати нагороду за перше місце люб'язно відмовилася, поступившись місцем студентам. Тож перше місце отримала Юлія Волощук за свої фотороботи, друге місце - Аліна Лиманська за різноманітні, але одинаково майстерно створені вироби, третє місце - Ольга Діденко за чарівні осінні квіти. Вітаємо наших переможців та дякуємо всім учасникам за по-справжньому осінню та барвисту виставку.

Результати виставки "Осіння тема"

На фото:  нагородження Юлії Волощук за перше місце у виставці "Осінні барви".