» » Екологічні читання

Екологічні читання

Автор: GLaDos от 19-11-2015, 20:52

12-13 листопада 2015 р. у Центральній бібліотеці імені М.Л. Кропивницького відбулися VIII Миколаївські міські екологічні читання «Збережемо для нащадків». Тема року - «Водні ресурси Миколаєва як потенціал розвитку міста». Читання проходили під патронатом Миколаївського міського голови за підтримки департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради.

Безпосередню участь у конференції прийняли викладачі, аспіранти та студенти  біологічного факультету Миколаївького національного університету імені В.О. Сухомлинського. На пленарному засіданні конференції були представлені  наступні доповіді:

- Корольова О.В. „Екологічні особливості Phaeosphaeria typharum (Desm.) L. Holm – нового для України вида локулоаскоміцетів з прибережно-водних місцезростань Бузького лиману»

- Смирнов В.М., Смирнова С.М., Кривошеєва К.С., Бігунок Н.П. „Просторовий розподіл спиолук нітрогену у водах річки Південий Буг”

- Смирнов В.М., Смирнова С.М., Орищенко Н., Кривошеєва К.С. „Просторова динаміка твердості водних шарів  річки Південий Буг”

- Мазур І.О. „Екологічна оцінка стану фітоценозів плавнів річки Південий Буг”

За активну участь у означеному заході викладачі та студенти були відзначені подяками.

Екологічні читанняЕкологічні читання

Екологічні читанняЕкологічні читанняЕкологічні читання