Кафедра хімії

» » Навчальна польова практика з ботаніки 130 групи

Навчальна польова практика з ботаніки 130 групи

Автор: chemist2016 от 17-06-2017, 16:23

У період з 15.05.17 по 27.05.17 студенти 130 групи проходили навчально-польову практику з ботаніки. Під час проходження практики були обстежені парки та сквери міста Миколаєва  метою вивчення видового складу рослин місцевої флори та виконання збору ботанічного та мікологічого матеріалу. Даний процес дуже цікавий і корисний, так як він дає змогу детально вивчити різноманітність флори та мікобіоти, а також будову рослинних і грибних організмів. Особливо кропіткою роботою була правильна камеральна обробка та підготовка  рослинного матеріалу до створення  гебрарію. Навчально-польова практика з ботаніки мала важливе значення для студентів нашої групи. Ми покращили свої теоретичні знання, а також підвищили рівень практичних навичок. Все, чого ми навчилися за ці два тижні, обов'язково знадобиться нам у майбутній навчальній та професійній діяльності.

Навчальна польова практика з ботаніки 130 групи