» » Захист наукових робіт МАН

Захист наукових робіт МАН

Автор: babichoa от 9-02-2018, 12:42

9 січня на кафедрі хімії та біохімії відбувся захист наукових робіт учнів МАН (секція «Хімія»). Представлені роботи були цікавими, актуальними, викликали жваву дискусію у членів журі (Ющишина Г.М., Цвях О.О., Бабич О.А.) та присутніх студентів і гостей. Слід зазначити, що консультантами наукових робіт учнів були не тільки викладачі кафедри (Ющишина Г.М.,Цвях О.О.), а й магістри кафедри (Гайша О.О.). Перше місце було присуджено учню 11 класу Снігурівської загальноосвітньої школи № 1 Козаку Євгену Олександровичу за науково-дослідну роботу «Фізико-хімічні властивості натурального меду та його фальсифікатів».

Захист наукових робіт МАН