Сделать домашней|Добавить в избранное
 

Кафедра хімії
Миколаївського національного університету
ім.В.О.Сухомлинського

 
Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

Літературний вечір на біологічному факультеті

Автор: GLaDos от 20-11-2015, 11:44

Вчора творчий клуб «Homo creativus» організував літературний вечір авторських творів студентів та викладачів під назвою «Спектр мого життя». Виступи були яскравими та емоційними, атмосфера – теплою та дружньою. Творчий клуб презентував черговий – четвертий – збірник поетичних та прозових творів студентів біологічного факультету. Всі присутні були задоволені рівнем організації. Бажаємо нашим молодим письменникам натхнення, успіхів у творчості та щастя у житті.

 

Літературний вечір на біологічному факультеті

 

Фотоальбом

Лтературний-збiрник-4.pdf [6.73 Mb] (cкачиваний: 71)

Екологічні читання

Автор: GLaDos от 19-11-2015, 20:52

12-13 листопада 2015 р. у Центральній бібліотеці імені М.Л. Кропивницького відбулися VIII Миколаївські міські екологічні читання «Збережемо для нащадків». Тема року - «Водні ресурси Миколаєва як потенціал розвитку міста». Читання проходили під патронатом Миколаївського міського голови за підтримки департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради.

 

Безпосередню участь у конференції прийняли викладачі, аспіранти та студенти  біологічного факультету Миколаївького національного університету імені В.О. Сухомлинського. На пленарному засіданні конференції були представлені  наступні доповіді:

- Корольова О.В. „Екологічні особливості Phaeosphaeria typharum (Desm.) L. Holm – нового для України вида локулоаскоміцетів з прибережно-водних місцезростань Бузького лиману»

- Смирнов В.М., Смирнова С.М., Кривошеєва К.С., Бігунок Н.П. „Просторовий розподіл спиолук нітрогену у водах річки Південий Буг”

- Смирнов В.М., Смирнова С.М., Орищенко Н., Кривошеєва К.С. „Просторова динаміка твердості водних шарів  річки Південий Буг”

- Мазур І.О. „Екологічна оцінка стану фітоценозів плавнів річки Південий Буг”

За активну участь у означеному заході викладачі та студенти були відзначені подяками.

Екологічні читанняЕкологічні читання

 Екологічні читанняЕкологічні читанняЕкологічні читання

 

Семінар «Життя без пластику»

Автор: GLaDos от 18-11-2015, 10:55

В межах наукового екологічного гуртка на біологічному факультеті 5 листопада був проведений семінар «Життя без пластику» під керівництвом кандидата геологічних наук, старшого викладача Смирнової С.М. 

Коло основних проблемних питань, які були висвітлені у межах семінару: 

• Розглянули позитивні та негативні аспекти використання пластику у багатьох галузях виробництва 

• Проаналізували коло екологічних проблем, пов’язаних з суттєвим накопиченням пластикового сміття з «коротким терміном служби» 

• Звернули увагу на надмірне накопичення пластикових відходів на великих ділянках Світового океану, що призвело до відповідного збільшення інтенсивності переселення видів в регіони, де раніше вони не мешкали 

• Привернули увагу до проблеми «біотичного змішання», яка пов’язана з поширенням багатьох організмів на поверхні пластикового сміття. Вторгнення занесених видів може мати катастрофічні наслідки для місцевих видів та біологічного різноманіття 

• Звернули увагу на шляхи зменшення використання пластикової тари у повсякденному побуті.

Семінар «Життя без пластику» 

Фото...

Результати виставки "Осіння тема"

Автор: GLaDos от 17-11-2015, 21:25

Сьогодні творчий клуб "Homo creativus" організував на біологічному факультеті нагородження учасників виставки студентських творчих робіт "Осіння тема". Пальму першості здобула Ольга Олександрівна Цвях, викладач кафедри хімії та біохімії, яка, хоч і не належить до когорти студентів, але виявила бажання поділитися з загалом результатами своєї творчості. Але отримати нагороду за перше місце люб'язно відмовилася, поступившись місцем студентам. Тож перше місце отримала Юлія Волощук за свої фотороботи, друге місце - Аліна Лиманська за різноманітні, але одинаково майстерно створені вироби, третє місце - Ольга Діденко за чарівні осінні квіти. Вітаємо наших переможців та дякуємо всім учасникам за по-справжньому осінню та барвисту виставку.

Результати виставки "Осіння тема"

На фото:  нагородження Юлії Волощук за перше місце у виставці "Осінні барви".

"Студент року" - 2015

Автор: GLaDos от 16-11-2015, 21:56

Щорічне нагородження "Студент року" у цьому році пройшло для біологічного факультету по-особливому значуще - у номінаціях пройшли шість студентів факультету, до того ж троє з них поповнили скарбничку нагород першими місцями у номінаціях.

Ми вітаємо Алексашину Ірину, студентку 6 курсу, за перемогу в номінації "Гордість університету"; Сорокіна Андрія, студента 4 курсу, за перемогу в номінації "Кращий композитор"; студентський телеканал "ANIMA_TV" за перемогу у номінації "Кращий центр".

Також окремі привітання студентам, які пройшли у номінаціях: Волощук Юлія, студентка 4 курсу, стала лауреатом номінації "Журналіст-публіцист"; Костюков Юрій, студент 4 курсу, став лауреатом номінації "Громадський діяч"; Кривошеєнко Андрій, студент 2 курсу, лауреат у номінації "Соліст".
Від щирого серця вітаємо наших студентів з цими досягненнями. Нехай і надалі з вами поруч йтимуть у житті перемога та визнання. Бажаємо сил та натхнення для здіснення нових задумів!

 "Студент року" - 2015

 

Фотоальбом на ANIMA_TV

 

Дотик природи - 2015

Автор: GLaDos от 9-11-2015, 20:38

Переможці Всеукраїнського форуму "Дотик природи 2015"
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської та учнівської молоді, примноження інтелектуального потенціалу держави, підготовки майбутньої наукової зміни, сприяння переходу України на інноваційний шлях розвитку, поліпшення якості природничої освіти 19-21 жовтня 2015 р. в м. Києві провели черговий Всеукраїнський форум учнівської та студентської молоді «Дотик природи».

Ми вітаємо Жайворонок Олександру, М'яку Олександру та Катарєву Анастасію, які представили наш факультет на даному форумі та посіли 3 місце в категорії "Ботаніка". Ми пишаємося вами!

Дотик природи - 2015

Дотик природи - 2015Дотик природи - 2015

 

 

Співпраця з волонтерами Миколаєва

Автор: GLaDos от 7-11-2015, 11:38

За ініціативи творчого клубу "Homo creativus"та з допомогою небайдужих студентів та викладачів біологічного факультету була зібрана посилка для воїнів-захисників України в АТО. Учасники клубу 6 листопада 2015 р. віднесли її до Центу волонтерів Миколаєва на вул. М.Морській, 1 та віддали у руки людей, які частину свого життя присвятили допомозі захисникам нашої Батьківщини.

Співпраця з волонтерами Миколаєва

Фотозвіт на Homo creativus

Центр волонтерів Миколаєва 

Виставка "Осіння тема"

Автор: GLaDos от 7-11-2015, 10:01

Ініціативні студенти творчого клубу "Homo creativus" організували виставку на біологічному факультеті під назвою "Осіння тема". На виставці представлені роботи з бісеру, природних матеріалів, вишивки, картини, фотографії, іграшки на осінню тематику. Всі охочі матимуть нагоду споглядати професійно виконані поробки студентів та викладачів, які забажали прийняти участь у виставці, до 13 листопада та голосувати за роботу, яка сподобалася найбільше, вкинувши свій голос до скриньки голосувань. Наприкінці виставки голоси будуть підраховані, і переможці отримають призи. Тому, будьте активними - виставляйте своє рукоділля, голосуйте, здобувайте гарні враження та перемагайте!

 

Виставка "Осіння тема"

 

Більше фото в Anima-TV

Круглий стіл із питань вивченння воєнно-політичної історії України

Автор: semen от 27-10-2015, 22:26

 

Круглий стіл із питань вивченння воєнно-політичної історії України

 Вступне словоВступне слово

12 жовтня 2015 р. на біологічному факультеті відбувся Круглий стіл із питань вивченння воєнно-політичної історії України  для студентів 5 курсу та магістрів 1 року навчання (організатори заходу - доц. Тарасова С.М., доц.Корольова О.В., ст. викл. Смірнова С.М.). Із вступним словом до присутніх звернулася к.пед.н. С.М.Тарасова

 

 

Свято української патріотичної декламації "Ми пам'ятаємо"

Автор: Inna Lysa от 16-10-2015, 09:22

15 жовтня творчий клуб "Homo creativus" організував свято української патріотичної декламації "Ми пам'ятаємо", приурочене до Дня захисника України. Студенти та викладачі біологічного факультету мали змогу почути сучасні національно свідомі поетичні твори, сповнені любові до України та глибокої печалі. Прозвучали слова підтримки воїнам-захисникам АТО, гасло "Слава Україні! Героям слава!", і щира атмосфера заходу залишала без сумніву - ми єдині в прагненні жити вільній та мирній країні.

  

 

Свято української патріотичної декламації "Ми пам'ятаємо"

 

 

Більше фотографій в альбомі Anima-TV.